Wizualhome Projektowanie Wnętrz

Nazwa pracowni: Wizualhome Projektowanie Wnętrz

Założyciel pracowni: Dorota Jańczyk

Adres: ul. Ogrodowa 10, 47-330 Żyrowa, opolskie

Obszar działania: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, śląskie

Strona www: https://www.wizualhome.pl

Rok założenia: 2017

Doświadczenie w branży: 9 lat

Specjalizacja:

  • projekty wnętrz prywatnych
  • projekty wnętrz publicznych
  • wizualizacje
  • porady i konsultacje wnętrzarskie
  • moodboard

Opis

Wnętrza są naszą pasją i chcemy się nią podzielić. Właśnie dlatego do każdego projektu podchodzimy jak do nowego wyzwania. Zmieniamy, tworzymy, kreujemy.

Każde wnętrze traktujemy indywidualnie. Do projektu wkładamy naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i górę pomysłów. Chcemy aby każdy projekt był najlepszą wersją siebie dlatego do każdego inwestora podchodzimy z cierpliwością i zrozumieniem.

Doskonale wiemy, jak ważne jest by odkryć i zrozumieć potrzeby naszych klientów bo dzięki temu ich wnętrze staje się wyjątkowe. Chcemy by na każdym etapie współpracy czuli, że mogą nam zaufać dlatego JESTEŚMY Z NIMI W STAŁYM KONTAKCIE.

Projektowanie wnętrz jest dla nas wspaniałą drogą do tworzenia nie tylko nowych i pięknych wnętrz ale również do poznawania wspaniałych ludzi. Wspólny proces tworzenia to nie tylko rysowanie na papierze czy dobieranie próbek materiałów. To relacja dzięki której możemy poznać naszych klientów, ich charaktery, potrzeby i marzenia.

Projektowanie wnętrz to także poczucie bezpieczeństwa. Inwestor zawsze może na nas liczyć a gdy jest zadowolony z efektu naszej pracy tym bardziej wierzymy, że WARTO ROBIĆ TO CO SIĘ KOCHA.

Publikacje na Polskie Wnętrza

Archi-Pat

INNI DESIGN

KP Pure Form

ROOM STUDIO

Nowe artykuły

Najpopularniejsze projekty

- Reklama -