Archi-Pat

Nazwa pracowni: Archi-Pat

Obszar działania: dolnośląskie, opolskie, śląskie

Strona www: https://www.archi-pat.pl

Rok założenia: 2020

Doświadczenie w branży: 5

Specjalizacja:

  • projekty wnętrz prywatnych
  • projekty wnętrz publicznych
  • wizualizacje
  • porady i konsultacje wnętrzarskie
  • homestaging
  • moodboard

Opis

Pracownia ARCHI-PAT to zespół profesjonalistów zajmujący się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz przestrzeni zielonych zarówno prywatnych, jak i publicznych. Jako projektanci skoncentrowani jesteśmy na kliencie i jego potrzebach, szukając najlepszych rozwiązań, a przy tym odnajdując równowagę. Zapewniamy kompleksową współpracę, od stworzenia dokumentacji projektowej poprzez zarządzanie całym procesem, aż do zakończenia inwestycji.

Oferujemy profesjonalne projekty wnętrz domów, mieszkań oraz apartamentów dla najbardziej wymagających klientów, nadając twojej przestrzeni drugiego życia. Przygotowujemy projekty koncepcyjne oraz wielobranżową dokumentację wykonawczą.

Jako projektanci przestrzeni zielonych zajmujemy się projektowaniem ogrodów prywatnych oraz terenów publicznych. Wykonujemy koncepcje z wizualizacjami oraz szczegółowe projekty wykonawcze, maksymalnie wykorzystując potencjał przestrzeni.

Nasz wkład pracy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, a do każdego zadania podchodzimy w sposób profesjonalny, nie bojąc się nowych wyzwań.

Publikacje na Polskie Wnętrza

Archi-Pat

INNI DESIGN

KP Pure Form

ROOM STUDIO

Nowe artykuły

Najpopularniejsze projekty

- Reklama -