INNI DESIGN

Nazwa pracowni: INNI DESIGN

Założyciel pracowni: Agnieszka Bronka - Pawlicka

Obszar działania: lubelskie, mazowieckie, podkarpackie

Strona www: http://innidesign.pl/

Rok założenia: 2005

Doświadczenie w branży: 15 lat

Specjalizacja:

  • projekty wnętrz prywatnych
  • projekty wnętrz publicznych
  • wizualizacje
  • porady i konsultacje wnętrzarskie
  • homestaging
  • moodboard

Opis

INNI DESIGN to profesjonalna firma, która wraz z zespołem kompetentnych, wykwalifikowanych specjalistów oferuje Państwu usługi z zakresu projektowania indywidualnych i wyjątkowych wnętrz: domów, rezydencji, mieszkań i apartamentów oraz przestrzeni użyteczności publicznej – biur, gabinetów lekarskich i kosmetycznych.

Otrzymacie Państwo od nas szeroki zakres usług, poczynając od doradztwa projektowego, prostego projektu koncepcyjnego, zaawansowanego opracowania wykonawczego po kompleksową realizację pod tzw. ,,klucz”.

Ze względu na to, że projekt i jakość są dla nas jednakowo istotne po długoletnich doświadczeniach i licznych realizacjach dużych przedsięwzięć, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej oferty o kompleksową realizację projektów wnętrz oraz usługę home staging. Chcemy patrzeć na nasze realizacje z przekonaniem, że są one perfekcyjne i tym samym brać pełną odpowiedzialność za ich ostateczny efekt. Mając w swoim zespole specjalistów z wielu branż, możemy zaproponować Państwu rozwiązania nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również nowatorskie pod względem technicznym.

Publikacje na Polskie Wnętrza

Archi-Pat

INNI DESIGN

KP Pure Form

ROOM STUDIO

Nowe artykuły

Najpopularniejsze projekty

- Reklama -