Projekt autorstwa studia INNI Design projektowanie i aranżacja wnętrz, którego głównym założeniem inwestora było stworzenie apartamentu na pobyty weekendowe. Inwestorowi zależało, aby wnętrze było eleganckie i oparte na aktualnych trendach w projektowaniu wnętrz.

- Reklama -

Z racji, że zależało mu na dobrej jakości, dlatego wnętrze zostało oparte na wysokiej klasie produktów, które dodatkowo podbijają wizerunek projektowanej przestrzeni. Z racji, że przedpokój stanowi dużą część apartamentu, dlatego trzeba było znaleźć rozwiązanie na wyizolowanie od salonu z kuchnią, przy jednoczesnym połączeniu tych pomieszczeń.

Dlatego projektanci zdecydowali się na duże przeszklenie w stylu loftowym. Kuchnia nie będzie intensywnie eksploatowana, dlatego zrobiono ją w wielkości minimalnej, tylko aby pomieścić niezbędne sprzęty. Stół na złotych płozach oddziela strefę kuchni od strefy dziennej.

Sypialnie zostały zaprojektowane w dwóch stylach, ale trzeba było zadbać, aby stylistycznie były ze Sobą spójne. Dlatego po mimo zróżnicowania materiałów użytych do wykończenia, udało się połączyć je formą, aby żadna z nich nie straciła na znaczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj