Projekt kawalerki z antresolą w stylu industrialnym, z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy. Lokal mieści się na parterze z usytuowanym oknem od strony zachodniej.

- Reklama -


Zadaniem projektantów z Simple Art Form było zaprojektowanie niewielkiego, 23 metrowego wnętrza, z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Starano się uzyskać dużą cześć dzienną z funkcjonalnym aneksem kuchennym oraz łazienką. Dodatkowym utrudnieniem było umiejscowienie drzwi wejściowych, które znajdowały się na osi strefy wejściowej z furtką przed budynkiem.

Finalnie zaprojektowano aneks kuchenny, który przylega bezpośrednio do łazienki, przez co wystarczyło miejsca na strefę wejściową, w której znajduję się szafa z zabudowaną pralką. W obrębie toalety jest podniesiona część antresoli z miejscem na materac. Dzięki temu udało się uzyskać dodatkowe 20 cm wysokości i wykorzystano to do stworzenia podestu na materac w części antresoli.

Strefa dzienna zawiera sofę z funkcją spania oraz stół przeznaczony dla 4 osób. Wnętrze jest głównie w kolorystyce czerni oraz bieli z dębowymi elementami, natomiast czerwony akcent kolorystyczny podkreśla charakter naturalnej cegły.

- Reklama -
ŹRÓDŁOSimple Art Form
Poprzedni artykułBlack & Yellow – mała kawalerka
Następny artykułLokal gastronomiczny „Przystań Nowa Fala”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj