Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty

0
4 668 wyświetleń
Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty

Pracownia concept7studio podjęła się zaprojektowania remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty.

- Reklama -


Największym wyzwaniem projektowym był stary, niefunkcjonalny podział pomieszczeń, pełno labiryntów i zakamarków. Projektanci postawili na otwarcie przestrzeni wyburzając tym samym ścianę dzielącą salon z kuchnią. Zagracone dotychczas wnętrze, zyskało lekkość i przestrzeń oraz stół, którego rolę do tej pory spełniał stolik kawowy.

Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty

Inwestorka poprosiła o jasne wnętrze z wygodnym narożnikiem, który w dzień spełnia rolę kanapy, a nocą służy do spania. Ważną kwestią są też pojemne szafki, które stanowią zintegrowaną całość z szafką RTV, nie utrudniając przy tym rozkładania narożnika.

Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty

Kolorystykę wnętrza oparto na klasyce bieli w połączeniu z delikatnym drewnem, przełamując całość fakturami: cegły, tynku betonowego w przedpokoju oraz patchworkowych płytek w kuchni. Zastosowane spore lustro optycznie powiększyło przestrzeń.

Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty

W łazience klasyczną kabinę zastąpiono szybą walk-in, a zamiast brodzika posadzkę wyłożono płytkami z odpływem liniowym. To rozwiązanie optycznie powiększyło pomieszczenie. Armatura, umywalka, lustro i lampy konsekwentnie mają okrągłą formę.

Charakter wnętrza podkreślają stylowe dodatki.

Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty Projekt remontowanego mieszkania w bloku z wielkiej płyty

fot. Łukasz Woźniak

- Reklama -
Poprzedni artykułApartament z akcentem miedzi
Następny artykułPokój łazienkowy w stylu neo glamour

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj