Projekt mieszkania w stylu eklektycznym w Warszawie autorstwa pracowni Wizualhome Projektowanie Wnętrz. Klienci zdecydowali się na współpracę pomimo dużej odległości dzielącej ich od biura. W założeniach pojawiały się konkretne wytyczne, szczególnie gdy chodziło o zabytkowe meble i przedmioty. W nowym mieszkaniu musiała pozostać stara szafa po babci oraz klasyczny zegar. Postawiono więc na styl eklektyczny. Po pierwszym spotkaniu projektantka, że będzie to klimatyczne wnętrze.
Kolorystyka mieszkania to biel, antracyt i butelkowa zieleń połączona z ciepłą barwą drewna. W początkowej wersji projektu salon i kuchnia były przedzielone ścianką. Postanowiono ją obniżyć by stworzyć dodatkowy blat roboczy i jednocześnie móc oglądać telewizję. Zabudowa kuchenna powstała aż po sufit by maksymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania.
Mając w mieszkaniu dwie łazienki można było sobie pozwolić na wannę w dużej łazience i prysznic w małej dostępnej tylko dla mieszkańców. Mała łazienka połączona jest z sypialnią, w której znajduje się łóżko z klasyczną szafką nocną oraz półkami wiszącymi. Za łóżkiem znajduje się ściana z drzwiami przesuwnymi a za nią garderoba. Mieszkanie choć małe jest wykorzystane w pełni ponieważ znalazło się tam miejsce również dla trzech futrzanych milusińskich.