4 listopada odbędzie się organizowane przez firmę Autodesk spotkanie inżynierów, projektantów, architektów, twórców gier i animacji. Impreza organizowana jest pod hasłem „Forum Autodesk 2014 – Dotknij Innowacji” i odbędzie się Stadionie Narodowym.
Dowiedz się jak wykorzystać nowe technologie do usprawnienia procesów w Twojej firmie. Sprawdź, jak efektywnie korzystać z zalet cyfrowego prototypowania, jak tworzyć zaawansowane symulacje i analizy oraz jak optymalniezarządzać cyklem życia produktu. Przekonaj się, jak modelowanie informacji o budynku (BIM) może pomóc Twojej firmie realizować lepsze projekty w krótszym czasie i niższym kosztem. Zobacz, jak stworzyć wysokiej jakości materiały dla branży mediowej i rozrywkowej przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi do animacji 3D.
Forum Autodesk 2014 to spotkanie gromadzące w jednym miejscu użytkowników rozwiązań Autodesk i ekspertów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. To:
- blisko 40 sesji poświęconych innowacjom i narzędziom projektowym w różnych sektorach przemysłu, architekturze
i budownictwie, mediach i rozrywce - możliwość zdobycia nowych, potrzebnych kompetencji, dowiedzenia się, jak efektywnie wykorzystać oprogramowanie, które już posiadasz
- prezentacja gościa specjalnego, Lynn Allen, Autodesk Technical Evangelist, dotycząca przyszłości projektowania oraz potencjału chmury w procesie tworzenia produktów
- kontakt z ekspertami i innymi użytkownikami rozwiązań Autodesk
Architektura i budownictwo
Napięte budżety, krótsze czasy realizacji i coraz bardziej skomplikowane projekty tonajważniejsze wyzwania w architekturze i budownictwie. Rozwiązania do modelowania informacji o budynku (BIM) pomagają wyjść im naprzeciw i uzyskaćprzewagę konkurencyjną.
Główne tematy:
- Pełny proces realizacji projektu w oparciu o model BIM
- Model BIM na budowie
- Inwentaryzacja cyfrowa: od skanowania do modelu budynku
- Projektowanie obiektów przemysłowych i ciągów technologicznych
z wykorzystaniem Autodesk Plant Design Suite - Sesja dla sektora energetycznego
Pełna agenda dla architektury i budownictwa
Przemysł i mechanika
Prototypowanie cyfrowe oraz wizualizacja i optymalizacja projektu pomagają w szybszym i efektywniejszym tworzeniu nowych produktów.
Główne tematy:
- Cyfrowe prototypowanie a optymalizacja procesów
- Nowości i technologie chmurowe
- Symulacje i analizy w przemyśle
- Nowe technologie do wizualizacji 3D, w tym Autodesk VREDk
- Planowanie i optymalizacja zakładów przemysłowych z Autodesk Factory Design Suite
Media i rozrywka
Moc tworzenia i narzędzia, które pomogą zmieścić się w terminach. Sprawdź jak wykorzystać nowe rozwiązania do efektywniejszego tworzenia.
Główne tematy:
- Nowe funkcje Autodesk 3ds Max
- Autodesk Maya – efektywne wykorzystanie pakietu
- Przykłady realizacji – pokaz projektów klientów
Resjetracja




























