“Pochwal się swoim wnętrzem, ogrodem, domem, projektem który wykonałeś, zleciłeś lub wybudowałeś.”

- Reklama -

Konkurs jest skierowany do wszystkich pasjonatów architektury oraz projektowania wnętrz.

Konkurs będzie trwać od dnia 26.08.2014 do dnia 10.10.2014 włącznie.

Konkurs jest skierowany do:

1. Inwestorzy i właściciele

Twoja inwestycja lub mieszkanie, dom, biuro, czy budynek, to przykład dobrego projektowania? Zastosowałeś nietypowe rozwiązania, którymi chciałbyś się pochwalić całemu światu? Zatem zostań z nami,pochwal się swoją inwestycją!

2. Architekci, Designerzy i projektanci wnętrz

Projektowanie to Twoja pasja i sposób na życie? Masz niezliczoną liczbę pomysłów na stylowe aranżacje wnętrz? Pochwal się swoimi realizacjami! Zaprezentuj je o pochwal się nimi! Tylko na MyHome.pl zyskasz tak wiele – zobaczy Cię ponad 30 tys osób, zdobędziesz nowych klientów, pokażesz swój talent!

3. Wykonawcy

Wykonałeś jakieś zlecenie, projekt, którym chcesz się pochwalić? Jesteś profesjonalistą, który zna swoją wartość i chciałby się zaprezentować szerszej publiczności? Jeśli na każde z tych pytań, odpowiedź jest twierdząca, to nie ma dla Ciebie lepszego miejsca niż portal myhome.pl! Wypromuj swój projekt, a do tego wygrywaj cenne nagrody!

4. Pasjonaci

Design i architektura to Twoja pasja? Jesteś entuzjastą, który nie potrafi żyć bez stylowych wnętrz? Albo może szukasz dla siebie inspiracji? Dobrze trafiłeś/aś! Pokaż nam zbiory swoich pomysłów lub skorzystaj z naszej gotowej bazy, aby odświeżyć swoje wnętrza. Mamy wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

 




logoMyHome

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj