Siemens PLM Software zaplanował specjalne wydarzenie dla użytkowników oprogramowania Solid Edge. Impreza odbędzie się w dniach od 11 do 13 czerwca bieżącego roku w USA.

- Reklama -


Uczestnicy Solid Edge University 2012 wezmą udział w szkoleniach technicznych oraz będą mieli okazję poznać zespół odpowiedzialny za rozwój oprogramowania Solid Edge, partnerów technologicznych oraz innych użytkowników SE pochodzących z różnych zakątków świata.

Ponadto będą jednymi z pierwszych osób, które zobaczą w praktyce działanie rozwiązania Solid Edge ST5 – premiera aplikacji będzie miała miejsce właśnie podczas tego wydarzenia.

Siemens PLM Software serdecznie zaprasza wszystkich obecnych oraz potencjalnych użytkowników Solid Edge do wzięcia udziału w imprezie. Opłata rejestracyjna wynosi w tej chwili 350 dolarów, czyli 100 dolarów mniej od nominalnego kosztu uczestnictwa. Oferta ta obowiązuje do 24 lutego 2012.

Konferencja odbędzie się w Nashville leżącym w amerykańskim stanie Tennessee. Więcej szczegółów na temat Solid Edge University 2012 można znaleźć na stronie wydarzenia. Dodatkowe dane publikowane są również na blogu firmy Siemens, a w serwisie YouTube zamieszczono też film promujący imprezę.

 

zródło: www.cad.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj