Salon z jadalnią w stylu prowansalsko-industrialnym

0
297 wyświetleń
Polskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnym

Salon z jadalnią ma służyć klientom jako miejsce spotkań z rodziną i znajomymi. Miało być świeżo i nietuzinkowo. Klientom zależało, aby połączyć ich zupełnie różne upodobania – żona marzyła o jasnym, prowansalskim wnętrzu, a mąż o stylu industrialnym, z cegłą i nietuzinkowym kominkiem. Nie było to łatwe zadanie.

- Reklama -

Ściana cegieł z rozbiórki ociepla wnętrze, a czarna stanowi tło dla telewizora, który miał w ten sposób “zniknąć”. Kominek dodaje salonowi industrialnego charakteru. Do tego szara sofa, intensywny akcent kolorystyczny w postaci żółtego fotelu oraz stolik kawowy wykonany z rozbiórkowego drewna.

Polskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnym

Za to jadalnia jest zupełnym przeciwieństwem salonu. Lekkie i jasne wnętrze z dodatkiem naturalnego drewna tworzy styl prowansalski, który był tak ważny dla klientki. Typowe dla tego stylu krzesła doskonale uzupełniają kompozycję. Lekka, podświetlana ściana równoważy wizualnie ciężką ściany z cegły, która znajduje się po drugiej stronie pomieszczenia. Wnętrze wykonane w dwóch różnych stylach i pełniące dwie różne funkcje scalają wspólne elementy, takie jak na przykład podłoga i spójne oświetlenie.

Projekt autorstwa AIN Projektowanie.

Polskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnymPolskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnymPolskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnymPolskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnymPolskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnymPolskie Wnętrza - Projekt salonu i jadaln w tylu prowansalsko-industrialnym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj