Projekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.pl

Gdy przemili mieszkańcy Londynu zgłosili się do pracowni Ambience. Interior Design, nie mieli pewności, w jakim stylu chcieliby wykończyć nowy apartament. Apartament przepiękny i przestronny, ale stanowiący wyzwanie z powodu niewielu kątów prostych pomiędzy ścianami budynku.

- Reklama -

Dzięki dokładnemu wywiadowi i wspólnym przejrzeniu wielu inspiracji, powstała koncepcja stylistyki współczesnej, z użyciem wyrazistych, ale eleganckich materiałów, takich jak drewno i kamień naturalny. Proste bryły mebli pozwalają na uzyskanie ponadczasowego efektu, obecność welwetu w postaci zasłon i mebli tapicerowanych dodaje miękkości, zwieńczenie stanowią dodatki w kolorze miedzi. Całość jest kontrastowa i nowoczesna.

Zaproponowana stylistyka tak spodobała się Klientom, że nie dość że nie poprosili o żadne poprawki do projektu, to teraz, jak sami mówią, uważają stylistykę tych wnętrz za “swoją”. O to chodziło.

Projekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.pl

Projekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.plProjekt apartamentu w Londynie od Ambience. Interior Design - Polskie Wnętrza - www.polskie-wnetrza.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here