Dużo stonowanych kolorów i miejsca do zabawy – o to chodzi w aranżacji pokoików dla dzieci. Spójne i spokojne kolory nie przytłaczają w obliczu wielobarwnych zabawek i wprowadzają atmosferę ładu. Oprócz tego – pakuj się kto może (!), czyli dbamy o odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. Zabawki ulubione eksponujemy na półkach – resztę zapraszamy do szaf, szafeczek i wreszcie do pudeł.

- Reklama -

Dobrze wziąć pod uwagę upodobania dziecka – to przecież ono ma się dobrze czuć i finalnie to dla niego projektujemy. Klientem studia Thanks Design był w istocie 4-letni mały majsterkowicz. To za jego sprawą pokój nabrał charakteru. Architektura wnętrza powinna każdorazowo odwzorowywać nas samych – poprzez nas mamy na myśli oczywiście przyszłych lokatorów odnowionych wnętrz.

Ciekawym trendem w pokojach dziecięcych jest zastosowanie elementów sensorycznych w danym pomieszczeniu. Różne kolory, materiały, fraktury, sprawiają, że pokój staje się nie tylko ciekawszy, ale współtworzy idealne środowisko do rozwoju dziecka. W naszym projekcie tę rolę spełnia ściana z panelami i półkami w kształcie plastrów miodu.

Za klimat odpowiada nie tylko temperatura w pokoju, ale i odpowiednie oświetlenie. Świetnym uwieńczeniem oświetlenia funkcyjnego będzie oświetlenie dekoracyjne. Kinkiety eksponujące to co chcemy wyeksponować, lampki nocne, czy sprytnie ukryte taśmy ledowe “robią robotę”.

Małemu majsterkowiczowi życzymy samych radosnych chwil i multum zabawy w nowym pokoju. A Wam przecudnych wnętrz z charakterem, wnętrz takich jak Wy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj