Bazą całości projektu stworzonego przez Studio Projektowe Dizajniczka jest kolor czarny, na którego tle pięknie eksponuje się surowe drewno i biały marmur. Część salonowa urządzona w duchu minimalizmu, mimo dużej ilości czarnej farby wcale nie jest przytłaczająca. Duże okno tarasowe oraz elementy drewniane ocieplają i dostatecznie doświetlają bardzo wysoką przestrzeń pomieszczenia. Drewniane drzwi sięgające po sam sufit podkreślają potencjał tego miejsca. Przełamaniem drewna i ciemnej farby są niebieskie dodatki w postaci sofy oraz krzeseł. Lewitujące schody z napinanymi linkami dodają wnętrzu nowoczesnego smaczku oraz lekkości.
Najjaśniejszym punktem strefy dziennej jest kuchnia, która zdaje się wychodzić na pierwszy plan. Wszystko to dzięki białemu marmurowi, który został zastosowany zarówno na blacie jak i na ścianach. Pomimo ciemnych mebli roztacza ona wokół siebie piękny blask.

- Reklama -


Dopasowując się do pozostałych pomieszczeń, łazienka została stworzona w odcieniach szarości, drewna i koloru niebieskiego w postaci fototapety, która urozmaica całe pomieszczenie. Ciekawym elementem jest wanna, która została wpuszczona w podłogę, dzięki czemu nadaje nietypowego wyglądu i ułatwia jej funkcjonowanie.

Odważne rozwiązania zostały też zastosowane po drugiej stronie murów. Elewacja materiałami oraz wyglądem nawiązuje do wnętrza. Czarna blacha oraz egzotyczne drewno pięknie łączą się ze sobą nadając elegancji całemu budynkowi i zapraszając do środka.
Nowoczesny taras, altana oraz rabaty pięknie okalają całość kubatury domu. Znajduje się tu wiele gatunków traw oraz roślin, które sezonowo będą się wymieniać i ozdabiać ogród przez cały rok.

 

- Reklama -
ŹRÓDŁOStudio Projektowe Dizajniczka
Poprzedni artykułPokój małego majsterkowicza
Następny artykułOdważny projekt z Zielonej Góry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj