Projekt 70 metrowego mieszkania w Warszawie powstał dla młodego małżeństwa autorstwa Studia projektowania wnętrz Schemat.

- Reklama -

Wszystkie pomieszczenia wyróżnia jedna cecha – architektki postawiły w nich na wyraziste akcenty i mocne kolory. Elementem przewodnim jest tu na pewno tapeta z roślinnym motywem, która pojawia się w części salonowej i przechodzi dalej do przedpokoju. Ciemne barwy to sprawdzony sposób na dodanie wnętrzu szyku – wyglądają zawsze bardzo elegancko i pracują na całą aranżację. Wbrew pozorom taka kolorystyka dodaje wnętrzu przytulności i miękkości.

Ciekawym elementem tego projektu jest ażurowa ścianka, pomiędzy kuchnią a salonem. Taki detal jest lekki w odbiorze, a tym samym rozdziela funkcje mieszkania.
Duża rolę odgrywa tu również drewno, pojawiające się na drzwiach, detalach mebli i podłodze. Zdecydowanie ociepla wnętrze i dodaje mu przytulności.

Podsumowując – dyscyplina w doborze kolorów i materiałów była najważniejszym założeniem architektek, przez co projekt mimo różnych faktur i materiałów tworzy spójną całość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj