[dropcap size=small]W[/dropcap] Polsce wśród producentów dostępnych jest wiele modeli lad recepcyjnych. Poniżej przedstawimy przegląd lad w nowoczesnej, często futurystycznej formie produkowanych przez czołowych polskich producentów.

- Reklama -


1. Lada Furonto (Design: Piotr Kuchciński)

lada_-_furonto_1_20120727_1460843763

System modułowych lad recepcyjnych zaprojektowany został z myślą o wymagających klientach szukających dla swej firmy nowoczesnej, wyrafinowanej i przyjaznej klientowi wizytówki.

Najbardziej charakterystyczną cechą nowych lad, wyróżniającą je na tle szerokiej oferty konkurencji jest w podstawowej wersji obniżony front, odsłaniający twarz pracownika recepcji, ułatwiający kontakt interpersonalny. Taka forma mebla komunikuje otwartość, szczerość i gościnność firmy. Tej idei podporządkowane zostały nie tylko gabaryty, ale również estetyka i funkcjonalność mebli.

Lady występują w bogatym wyborze gabarytów, kształtów i wykończeń od płyt melaminowanych, przez lakierowane w strukturze matowej i połysku, okleinowane fornirami naturalnymi i ze specjalnymi fakturami, aż po fronty obłożone taflami szkła lub arkuszami specjalnego betonu lub kamienia. Fronty lad dostępne są w 2 wariantach wysokości, w wersji prostej, narożnikowej i łukowej. Blaty występują w 2 głębokościach, w kształtach dopasowanych do linii frontu mebla.

 

2. Lada ZIG-ZAG – producent MDD

mdd_-_lada_zig-zag_1_20120730_1230370912

Lada ZIG-ZAG jest zdobywcą międzynarodowej nagrody red dot award 2012 za wzornictwo. To najnowocześniejszy design i sztuka w jednym. Delikatne oświetlenie ledowe za szkłem oplecionym misternym wzorem buduje atmosferę sprzyjającą twórczej pracy. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zmiany nie tylko natężenia, ale i koloru światła, tworząc tym samym niecodzienny klimat biurowej przestrzeni.

 

3. Lada VALDE – producent MDD

mdd_-_lada_valde_1_20120730_1394711144

Lada VALDE to subtelna lada doskonale wpisująca się w aktualne trendy. Dzięki połączeniu szlachetnych materiałów – szkła, aluminium i kolorowych laminatów tworzy elegancką, reprezentacyjną całość. Blat z hartowanego białego szkła doskonale współgra z połyskującym frontem lady, a poziomo biegnące aluminiowe listwy delikatnie podkreślają kształt oraz nowoczesny charakter bryły.

 

4. Lada ZEN – producent MDD

mdd_-_zen_1_20120730_1098667305

ZEN jest ladą recepcyjną potwierdzająca zalety minimalizmu. Jej prosta forma, połączona trzema prostokątnymi elementami, wystarczy, żeby nadać stylu każdemu pomieszczeniu. Moduły wyposażone w oświetlenie LED pełnią funkcję nie tylko estetyczną, ale i praktyczną – ułatwiając pracę w zaciemnionych pomieszczeniach. Wykorzystany materiał aluminium szczotkowane w podstawie (cokole) lady harmonijnie komponuje się z białym kolorem lady.

 

5. Lada ORGANIC – producent MDD

mdd_-_lada_organic_1_20120730_1001015818

Lada ORGANIC to organiczne kształty zamknięte w kubistycznej formie. Lada czerpie swój wzór prosto z natury, by w dzisiejszym świecie chaosu zapewnić choć odrobinę odprężenia. Biały kolor nadaje ladzie świeżości i jednocześnie nie ogranicza w żaden sposób kolorystyki wystroju biura pozwalając na indywidualne pomysły. Naturalne kształty podkreśla dodatkowo jasne podświetlenie dzięki wbudowanemu systemowi jarzeniówek. Całość wykańcza szklany blat, nadając ladzie blasku i szlachetności.

 

6. Lada eMeL – producent MARO

lada_-_emel_3_20120730_1432953751

Lady eMeL to bogaty wybór kolorystyki oraz duża ilość rozwiązań i modułów lad recepcyjnych. Rozwiązania Maro pozwalają na kształtowanie układów lad optymalnie wykorzystując przestrzeń. W ofercie znajdują się lady proste i łukowe z frontem gładkim, gładkim z cokołem, ryflowanym, ryflowanym z cokołem i frontem podświetlanym oraz szeroki wachlarz nadstawek płytowych i szklanych.

- Reklama -
Poprzedni artykułJaki blat kuchenny wybrać?
Następny artykułŁazienka od A do Z

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj