Jazzon Live Jazz Club to nowe miejsce na mapie Białegostoku autorstwa Projektowanie Wnętrz Kasya skierowane do miłośników wielobarwnej muzyki jazzowej.

- Reklama -


Lokal położony w wysokiej piwnicy tuż obok starego rynku charakteryzuje się oryginalnym wnętrzem inspirowanym latami 60 i 70. Idąc długim korytarzem po prawej stronie od wejścia mijamy oszkloną palarnię, a złota pięciolinia, którą wykończone są czarne ściany holu prowadzi nas do toalet oraz sali koncertowej.

Sufit i ściany w lokalu prawie w całości zostały pokryte czarną stożkową pianką akustyczną. Dzięki temu zabiegowi lokal może pochwalić się doskonałą akustyką. Dla kontrastu pomiędzy pianki wkomponowane zostały tapety imitujące boazerię modną w latach 70.

Front Baru zrobiony z ponad 1300 przeźroczystych kaset magnetofonowych TDK i Samsung podświetlone światłem led co jest ozdobą tego wnętrza.

Nad barem na tle drewnopodobnej tapety połyskują czarne półki z werbli, bębnów i tom- tomów podtrzymujące eleganckie butelki whiskey i burbonów.

Żyrandole robione ręcznie, według projektu, na zamówienie to stare tuby, trąbki, puzony i waltornie. Kinkiety z sakshornów, w których zostały ukryte żarówki rzucają na ściany klimatyczne światło. Sale wypełniają oryginalne krzesła z lat 60/70 tak zwane „muszelki”, a na scenie stoi przedwojenny fortepian Sholze-Petrof oraz perkusja w stylu vintage.

Fotografie (część): Karol Wysocki

- Reklama -
Poprzedni artykułJak dobrać dywan do danego wnętrza
Następny artykułNowoczesne mieszkanie dla 4 osobowej rodziny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj