[dropcap size=big]P[/dropcap]onad 20 tysięcy przedsiębiorców odwiedziło tegoroczną ekspozycję targów HOME DECOR, Meble Polska i arena DESIGN. Według wstępnych statystyk na blok imprez przyjechali zwiedzający z co najmniej 44 krajów!

- Reklama -

Za nami rekordowa – pod względem zwiedzających – edycja targów HOME DECOR. W okresie od 17 do 20 lutego na wydarzenie przyjechało 20 tysięcy handlowców. Obok Polaków, największy odsetek przedsiębiorców stanowili: Niemcy, Czesi, Brytyjczycy, Francuzi, Litwini, Holendrzy i Hiszpanie. Międzynarodowy charakter imprezy można było również odczuć na stoiskach wszystkich trzech imprez, gdzie nowości prezentowało 500 marek z różnych krajów.

Na samej ekspozycji HOME DECOR 2015 pojawiło się ponad 120 wystawców oferujących produkty z kategorii: oświetlenie, tekstylia, dekoracje oraz wyposażenie kuchni i łazienki. Wśród liderów z branży znalazły się takie firmy jak: Aluro – Fashion at Home, EUROFIRANY, Fargotex, Koopman International Polska, EWAX, PIXERS, A DORN HOME, BELLDECO, GERSTER GUSTAV, MAG, ROJEK DEKOR, R.M.WARBET czy YOUNG ADPAL.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się strefa wykładowa HOME DECOR, gdzie można było poszerzyć wiedzę na temat visual merchandisingu, e-commerce oraz potrzeb nowej fali tzw. smart-klientów, którzy kupując nawet w sklepie tradycyjnym, posiłkują się informacjami z Internetu.

Sporą popularnością cieszyła się też przestrzeń Bloggers Zone, która została zaaranżowana przez opiniotwórcze blogerki na wnętrze w stylu prowansalskim. Wykorzystane meble i dekoracje pochodziły od wystawców targów HOME DECOR i Meble Polska: Aluro, Fargotex, Koopman International, Pufa Design, Fameg, Bydgoskie Meble i Helvetia (IMS).

Nie zwiedli się również Ci, którzy przyjechali na targi, aby zobaczyć trendy we wzornictwie przemysłowym. Setki architektów, architektów wnętrz, designerów, kupców meblowych i  studentów uczelni artystycznych od rana do wieczora uczestniczyło w wykładach światowych gwiazd designu. Na scenie arena DESIGN pojawili się m.in.: Edward Barber ze studia BARBER & OSGERBY, Thomas Krarup, z pracowni COBE, Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Tomek Augustyniak, Herbert Bickelmann, Ineke Hans czy Juergen Mayer.

Kolejna edycja HOME DECOR, arena DESIGN oraz Mebli Polska odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2016 roku. Już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia!

Artykuł o targach Home Dekor 2015

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj