- Reklama -


Annie Sloan przedstawia nowy odcień w palecie kolorów legendarnej farby kredowej Chalk Paint™. To Capri Pink, czyli róż z temperamentem.

Gorący Capri Pink - nowy kolor w palecie farb kredowych Annie Sloan

W tym kolorze można zakochać się od pierwszego wejrzenia! Gorący, dynamiczny i energetyczny Capri Pink dołącza do kolorystyki farb kredowych Chalk Paint™ Annie Sloan.

Gorący Capri Pink - nowy kolor w palecie farb kredowych Annie Sloan

Został zainspirowany żywymi odcieniami różu, które wypełniają palety ludowe na całym świecie, od meksykańskich tkanin po wnętrza romskich przyczep kempingowych. Jasne róże od wieków przyciągają wzrok – mówi Annie Sloan. Capri Pink to prawdziwy gorący róż z głębią i energią, prowokacyjny, ale i urzekający. Użyj go jako akcent kolorystyczny obok chłodnych jasnych odcieni, albo z czerwienią, aby stworzyć symfonię tonalną. Łącząc go z ciepłymi odcieniami kakao uzyskasz efekt wyrafinowanej elegancji. Nazwany na cześć ekskluzywnego włoskiego kurortu na wyspie, Capri Pink wnosi blask, pewność siebie i radość. Tego nam teraz potrzeba.

Gorący Capri Pink - nowy kolor w palecie farb kredowych Annie Sloan Gorący Capri Pink - nowy kolor w palecie farb kredowych Annie Sloan Gorący Capri Pink - nowy kolor w palecie farb kredowych Annie Sloan Gorący Capri Pink - nowy kolor w palecie farb kredowych Annie Sloan

Farba Chalk Paint™ w kolorze Capri Pink jest dostępna autoryzowanych sprzedawców.

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/

- Reklama -
ŹRÓDŁOAnnie Sloan
Poprzedni artykułRestauracja Futu Sushi
Następny artykułDekton Slim. Wielki format i niewielka waga z ogromnym polem do popisu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj