Dni Projektu i Technologii WARSZTAT

0
222 wyświetleń

Dni Projektu i Technologii WARSZTAT to pierwsze takie wydarzenie realizowane w Częstochowie o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie Konkurs, Warsztaty i Expo. Całość odbywać się będzie w dniach 18-19 listopad w Fabryce Neo Spiro w Częstochowie.

- Reklama -

Konkurs dedykowany jest dla projektantów i nieformalnych grup projektowych młodych stażem, którzy nie wprowadzili jeszcze na rynek krajowy i/lub zagranicznych produktów pod swoim nazwiskiem.

Zwycięski projekt zostanie wdrożony do produkcji i promocji międzynarodowej. Celem głównym jest promocja polskich projektantów na arenie międzynarodowej. Konkurs
dotyczy trzech kategorii designu: mebli i oświetlenia, dekoracji i zabawek. Zgłoszenie przyjmowane są do 11 listopada.

[pobierz plakat]

Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie warsztat.neo-spiro.pl.

Warsztaty to zestaw prelekcji i wykładów poświęconych tematyce projektowania i produkcji.
Dzień pierwszy to warsztaty dedykowane projektantom, architektom i pasjonatom. Drugiego dnia przygotowaliśmy wykłady dla użytkowników dizajnu, w których opowiemy o tym czym dizajn jest, o materiach używanych do produkcji, ich jakości oraz korelacji ceny do jakości.

Pokażemy jak stworzyć meble od nowa, dać nowe życie przedmiotom spisanym na straty.
Podczas obu dni /od 10.00 do 18.00/ odbywać się będzie Expo – wystawa artykułów z szeroko rozumianego świata designu – formy klasyczne najpopularniejszych stylów wyposażenia wnętrz przeplatane z innowacyjnymi i nieraz abstrakcyjnymi formami codziennego użytku na pewno zachwycą każdego odwiedzającego wystawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj