Wyzwanie dla studia Siatkowska Dizajns było jedno „Pani Izo, tylko proszę aby mieszkanie było inne niż te 1000 nudnych dostępnych na rynku. Chcę żeby było inne – ciekawe”.

- Reklama -


Na małej przestrzeni tego krakowskiego mieszkania na wynajem udało się zmieścić wszystkie funkcje niezbędne do codziennego życia. Drewniane, pionowe lamele wydzielają część wypoczynkową z wygodną sofą w jednym z najmodniejszych obecnie kolorów. Nad sofą zawieszona została drewniana mapa, która uruchamia wyobraźnię podróżnika. Beżowe zasłony otulają przestrzeń relaksu. Z drugiej strony jasno szara kuchnia z kontynuacją drewna w górnych szafkach. Kuchnia choć niewielka spełnia wszystkie warunki komfortowego korzystania. W strefie pomiędzy, stoi stół z krzesłami w obiciu tkaniny, którą mamy również na sofie.

Sypialnia – przestrzeń odpoczynku w pędzącym świecie. Kolor zielony przeniesiony na nieco inną powierzchnię bo tapety z pięknym lasem we mgle. Tutaj również wykorzystałam drewniane lamele aby oddzielić niewielkie biurko dla jednej lub toaletką dla drugiej osoby. Obok znajduje się pojemna szafa z miejscem również na suszarkę, odkurzacz i deskę.

W łazience projektantka postawiła na funkcjonalność i stonowane kolory. Mamy zarówno kontynuację koloru zielonego w szafce pod umywalką jak i w zabudowie nad stelażem. Mamy płytkę drewnopodobną w części prysznica i czarne akcenty jak lustro czy lampa wisząca. W dość dużej zabudowie na wprost drzwi mamy umieszczoną pralkę i powyżej półki na ręczniki oraz środki czystości.

 

- Reklama -
ŹRÓDŁOSiatkowska Dizajns
Poprzedni artykułTurkusowa Metamorfoza
Następny artykułBoho i retro… i coś jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj