W tym roku na WarsawHome 2019 dało się zauważyć, że na pierwszy plan wysuwają się wzory i kolory. Stoiska oprócz aranżacji pełnej drewna i metalu udekorowane były zielenią o otoczone ciepłymi kolorami. Pastele królowały nie tylko na ścianach, ale również w tapicerkach. Kolory które wiodły prym to mięta, seledyn, granat, pudrowy róż oraz ciemny turkus i zieleń.

- Reklama -

W meblach trend powtórzony z zeszłego roku czyli metalowe ramy, ażurowe przestrzenie i naturalne drewno frezowane w różnych miejscach. Oprócz czerni na drugi plan wysuwał się złoty. Nie tylko w dodatkach ale również w całych konstrukcjach mebli od garderoby aż po kuchnię.

Stoiska wystawowe były świetnie zaaranżowane. Każde z nich wyglądała jak cukierek, który chce się zjeść. Wzory pokazane na fototapetach oraz płytkach ściennych kipiały fakturą oraz pomysłem. Wielki format wchodzi wielkimi krokami do mieszkań. Uwagę przyciąga również coraz większa ilość marmuru, żylastych struktur i niepowtarzalnych geometrycznych układów. Targi Warsaw Home stworzyły klimat stylu art deko . Jaki styl będzie królował w 2020? Już nie możemy się doczekać.

                                                                 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj