Techniczny design na WARSAW HOME

0
168 views

Premiera nowego produktu, ring dyskusyjny i dwa stoiska prezentujące meble – polska marka VANK mocno zaznaczy swoją obecność na rodzimym rynku w ramach targów Warsaw Home 2017.

- Reklama -

 

Przez trzy targowe dni, na stoisku C13 w hali F VANK zaprezentuje swoje meble do przenikających się przestrzeni: domowej, biurowej i publicznej. Co ciekawe wiele z obiektów zostanie pokazanych w nowych wersjach i zaskakujących aranżacjach. Z kolei na stoisku B2 będzie można obejrzeć rozwiązania akustyczne do biura, a także gorącą nowość – pierwszy fotel obrotowy marki VANK_V6, nawiązujący stylistycznie do linii sportowych samochodów.

Właśnie fascynacja motoryzacją, a także aluminium były inspiracją do zainicjowania przez VANK ringu dyskusyjnego „PROJEKTOWANIE MEBLI / PROJEKTOWANIE SAMOCHODÓW – dwa różne światy?” Zaproszone zostały do niego silne i nietuzinkowe osobowości: dr Krystyna Łuczak-Surówka, krytyk designu, a prywatnie miłośniczka motoryzacji oraz red. Jacek Balkan, dziennikarz motoryzacyjny, prowadzący swoją audycję w TOK FM. Na ringu stanie również Anna Vonhausen, dr architektury, projektantka i dyrektor kreatywny VANK, a czwarty narożnik zarezerwowany jest dla fotela obrotowego VANK_V6, łączącego w sobie idee obu wspomnianych sfer projektowych.
Spotkanie jest otwarte i odbędzie się w sobotę 7 października, o godz. 14.15 (scena, hala D), a jeden z jego widzów „wyjedzie” swoim własnym VANK_V6.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here