[dropcap size=big]A[/dropcap]gencja reklamowa – przestrzeń kreatywna, gdzie powstają nieszablonowe rozwiązania i pomysły, ale także miejsce, gdzie pracownicy często muszą działać pod presją czasu oraz mają nienormowane godziny pracy.

- Reklama -

Klimat wnętrza budują ceglane ściany, drewniane belki podsufitowe oraz chłodny beton przełamany energetycznym, żółtym akcentem kolorystycznym. Graficzne linie, ciekawe formy i barwne płaszczyzny stały się motywem przewodnim tej aranżacji.

T3Atelier - projekt biura agencji reklamowej

System mebli pracowniczych – biurek oraz stołu konferencyjnego jest wyposażony w elektryczną regulację wysokości, co umożliwia pracę na siedząco i stojąco. Ze względu na nienormowany czas pracy i chęć zadbania o komfort pracowników, część przestrzeni została zaaranżowana na strefę relaksu, w której dominują miękkie, tapicerowane meble niskie. Przy wejściu do biura wydzielony został kącik rozmów o charakterze bardziej kameralnym.
Gwar biurowy jest pochłaniany przez wiszące nad blatami panele akustyczne.

T3Atelier - projekt biura agencji reklamowej

Ciekawymi akcentami są lampy dekoracyjne, których forma metaforycznie nawiązuje do żarówki – symoblu rodzącej się idei oraz donice i siedziska o kształcie trybików, które w zabawny sposób mogą przypominać pracownikom, że czas wymyślić coś nowego :).

Projekt autorstwa zespołu T3 Atelier

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj