[dropcap size=big]A[/dropcap]partament znajduje się w miejscowości Zheleznodorojniy (obwód Moskiewski). Apartament był projektowany z przeznaczeniem dla młodej dziewczyny.

- Reklama -

Dla klientki najważniejszą rzeczą było to, aby stworzyć wnętrze, w którym będzie mogła odpocząć, a także zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę.
Powierzchnia całkowita – 65 m2. Zadaniem projektantów Geometrium było funkcjonalne wykorzystanie całej przestrzeni, tworząc komfortowe i przestronne miejsce.

Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w małym przedpokoju.

W korytarzu znajdują się szafki na buty, w których znajdzie się także miejsce na torebkę i klucze. Dla komfortu korzystania z korytarza dodano krzesło. Nad krzesłem znajdują się haczyki na kurtki czy płaszcze.

W korytarzu, nie ma szafy, ponieważ w mieszkaniu zaprojektowano garderobę w osobnym pomieszczeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu przestrzeń jest wolna od jakichkolwiek szaf.

geometrium_zheleznodorojniy-02

Następnie przechodzimy do salonu z aneksem kuchennym.

Korytarz prowadzi nas do centralnego miejsca w mieszkaniu, czyli do pokoju dziennego połączonego z kuchnią. Pokój dzienny został podzielony na 3 strefy: miejsce do pracy, z pulpitem i szafki na dokumenty, częścią telewizyjnego z sofą i jadalnią ze stołem.

geometrium_zheleznodorojniy-01

geometrium_zheleznodorojniy-03

W centralnym miejscu miejscu salonu umieszczony jest telewizor obudowany zamkniętymi szafkami, które połączono z biokominkami co finalnie dało spektakularny efekt.

geometrium_zheleznodorojniy-05

Całość w salonie dopełniają obrazy, które przedstawiają ulubione przez inwestora konie.

geometrium_zheleznodorojniy-04

Następnie przechodzimy z salonu do kuchni. Aby nie ograniczać przestrzeni salon z kuchnią nie posiada podziałów.

geometrium_zheleznodorojniy-08

W kuchni zaprojektowano wyspę z “barem” śniadaniowym.

geometrium_zheleznodorojniy-06

W kuchni, wszystkie sprzęty zostały umieszczone na wysokości klatki piersiowej, co w efekcie jest bardzo wygodne i funkcjonalne dla użytkowników kuchni.

Wizualnie kuchnia wygląda jak zabudowane meble, co to tworzy efekt przestronności i czystości. We wnęce z blatem roboczym na ścianie zastosowano piękny i naturalny kamień onyksu.

geometrium_zheleznodorojniy-07

Sypialnia

W sypialni głównym kolorem jest  liliowy, tak jak w całym mieszkaniu.

geometrium_zheleznodorojniy-09

W sypialni nie zaprojektowano szafy, ponieważ został podzielony na sypialnię i odrębną garderobę.

geometrium_zheleznodorojniy-10

Łazienka

W łazience zastosowano szafki kuchenne i uchwyt na umywalkę, co pozwoliło ukryć pralkę i stworzyć pojemny schowek pod zlewem.

geometrium_zheleznodorojniy-14

Prysznic

W strefie z prysznicem wszystko zastosowany prosty design.

Wizualnie, strefa jest podzielona na prysznic i umywalkę. Jako wykończenie zastosowano granit, który jest jednym z najbardziej praktycznych i trwałych materiałów do wykończenia łazienki.

geometrium_zheleznodorojniy-11

geometrium_zheleznodorojniy-12

geometrium_zheleznodorojniy-13

Balkony

Mieszkanie posiada 2 balkony, jeden z nich dzięki temu, że jest ogrzewany został przeznaczony jako strefa odpoczynku i relaksu. W balkonie przeznaczony do relaksu, zastosowano wygodną kanapę. Jednym z najważniejszych życzeń inwestora było stworzenie przytulnej atmosfery za pomocą oświetlenia. Aby to zrealizować wykorzystano kilku kolorów LED, co pozwoliło osiągnąć pożądany efekt światła w pomieszczeniu.

geometrium_zheleznodorojniy-16

geometrium_zheleznodorojniy-17

Drugi balkon który nie jest ogrzewany, zaprojektowano tak aby umożliwić suszenie prania.

geometrium_zheleznodorojniy-15

geometrium_zheleznodorojniy-18

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj