PROCAD EXPO 2010 – kolejne miasta. Szczecin, Białystok, LublinS zczecin, Białystok, Lublin

- Reklama -

Duże zainteresowanie oraz wysoka frekwencja w 5 miastach, w których gościło PROCAD EXPO 2010 w maju b.r. spowodowało, że największa impreza dedykowana projektantom jedzie dalej! W październiku odwiedzimy kolejne 3 miasta: Szczecin, Białystok i Lublin. W maju objazdowe PROCAD EXPO odwiedziło ponad 1,5 tysiąca osób! Zapraszamy. Udział w imprezie jest bezpłatny!

  • Szczecin – Hotel Novotel, Al. 3 maja 31 –  5.10.2010.
  • Białystok – Hotel Branicki, ul Zamenhofa 25 – 12.10.2010.
  • Lublin – Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29, – 15.10.2010.

W przestronnych i komfortowych salach zademonstrowane zostaną najnowsze wersje systemów CAD firmy Autodesk, a także nowości technologiczne związane z poszczególnymi branżami (Architektura, Mechanika, Infrastruktura i GIS, Media&Entertainment)

W ramach warsztatów towarzyszących konferencji goście wystawy, pod okiem instruktora, będą mieli możliwość samodzielnie przetestować prezentowane na seminariach programy CAD. Uwaga! Ilość stanowisk CAD ograniczona. Decyduje kolejność zajmowania miejsc.

Przez cały dzień specjaliści PROCAD w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni służyli będą konsultacjami i poradami na temat systemów CAD. Dodatkową atrakcją będzie szansa przetestowania najnowocześniejszego sprzętu wspomagającym projektowanie marki HP.

Przejdź na stronę

 

Formularze rejstracyjne: Szczecin, Białystok, Lublin

 

(źródło: www.procad.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj