Mieszkanie znajduje się w części nadmorskiej jakim jest Gdynia Redłowo. Metraż to 42m2. Inspiracje czerpane były z dotychczasowych trendów w designie. Jest przeznaczone pod wynajem.

- Reklama -


W projekcie były wyzwania, ze względu na układ ścian oraz 4 zabudowane szachty kominowe, które dzieliły przestrzeń i dodawały kolejny „słup” w tak małym metrażu. Praca nad układem funkcjonalnym pochłonęła kilka dobrych tygodni. Jednak pracownia D' INTERIOR znalazła najbardziej funkcjonalny układ dla tej inwestycji.

Rozwiązania, które zostały zastosowane, to przede wszystkim praca nad oświetleniem. Mam bardzo dużo różnorodnych punktów świetlnych o różnych intensywnościach, dzięki czemu mieszkanie może być gotowe do pracy jak i nastrojowych chwil.

Realizacja wyróżnia się nowoczesnym podejściem do klasycznych rozwiązań. Rozwiązania takie jak sztukateria, marmur zostały wpisane w nowoczesne trendy. Mieszkanie jest w kolorystyczne głównej to biele oraz czernie. Pięknie dopełnia je drewno oraz akcenty w kolorze granatowym. Materiały użyte w projekcie to marmur, drewno oraz welur, który jest na meblach tapicerowanych. Akcentem również są złote dodatki.

- Reklama -
ŹRÓDŁOD' INTERIOR
Poprzedni artykuł17. edycja OKK! design – prof Jerzy Bralczyk o komunikacji
Następny artykułMieszkanie dla odważnej pary

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj