Projekt mieszkania jest dosyć nietypowy, zdecydowanie odbiega od popularnych rozwiązań, gdzie bazą są biel, szarość i ciepły kolor drewna. Tutaj różne desenie, kolory, faktury łączą się i przenikają. To wszystko odpowiada wymaganiom postawionym przez młodych Inwestorów, którzy mieli wiele szalonych pomysłów i marzeń do zrealizowania, trzeba było je okiełznać i im sprostać.

- Reklama -


Mieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie Wnętrza

Właściciele zakupili to 85-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, jednak jego układ funkcjonalny nie spełniał do końca ich oczekiwań. Trzeba było przeprowadzić małą rewolucję – i tym sposobem w mieszkaniu znalazła się dodatkowa łazienka dla dzieci / gości (będąca wcześniej tylko wc) oraz osobna strefa prywatna właścicieli z przeszkloną łazienką, wolno stojącą wanną, kącikiem do pracy i dużą ilością miejsc do przechowywania. Na podłogach znalazła się deska w układzie jodełki węgierskiej, która w strefie kuchni nieregularnie łączy się z płytkami w kształcie heksagonów.

Mieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie WnętrzaMieszkanie w Wilanowie - Polskie Wnętrza

Długi i wąski korytarz przełamują wysokie drzwi z ukrytymi ościeżnicami, sięgające sufitu, pokryte szkłem w kolorze morskim, będącym motywem przewodnim projektu. Większość mebli została zaprojektowana do wykonania na indywidualne zamówienie.

Mieszkanie w Wilanowie - Polskie Wnętrza

Właścicielom zależało na tym, aby we wnętrzu znalazły się także ciekawe i designerskie dodatki – jak wiszący okap kuchenny z funkcją jonizacji powietrza, lodówka w stylu retro oraz lampa nad stołem jadalnianym. Autorem projektu jest VISO Pracownia Projektowa z Poznania.

- Reklama -
ŹRÓDŁOVISO Pracownia Projektowa
Poprzedni artykułMieszkanie w stylu hygge
Następny artykuł3 pokojowe mieszkanie z charakterem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj