Przedstawiamy Państwu projekt designe’u wnętrza prywatnego mieszkania w Kijowie (55,5m²) autorstwa Valido Architects. Właściciel inwestycji to młody człowiek, który ceni powściągliwy, drogi i jednolity design.

- Reklama -

Celem tego projektu było stworzenie powściągliwego i głębokiego designe’u, skupić uwagę na każdy centymetr obszaru, zaprojektować go maksymalnie funkcjonalnym i komfortowym.

Przewyższającym odcieniom występuje głęboki niebieski kolor, który gra na kontraście z białym marmurem i światłym metalem. Biorąc za podstawę wszystkie wyżej wymienione kryteria, zdecydowałam się stworzyć eklektyczne wnętrze do którego wchodzą takie style jak: art-deko, minimalizm, klasyka.

Twórczym skupieniem tych apartamentów jest biust-rzeźba która znajduje się pośrodku obiadowej i kuchennej strefy. Ona dodaje wnętrzu odczucie antyczności i wnosi jeszcze więcej luksusu oraz całości stylowi.

Jak było powiedziano powyżej, klient oddaje przewagę powściągliwemu i luksusowemu stylu wnętrz, jak i funkcjonalności mieszkaniu, dlatego wykorzystałam ciemny dąb. Ten materiał jest naturalny oraz jakościowy. W tym projekcie on figuruje dosłownie w całym mieszkaniu, a między innymi w takich miejscach jak: duża szafa, w kuchni, w łazience oraz w wezgłowiu do sypialni.

Biały i czarny marmur jest zaprojektowany pod postacią podłogowych tabliczek w kuchni, w kąpielowym pokoju i takich elementach jak czasopiśmienniczy oraz nocny stoliki. Niebieski kolor podkreśla figurujące miejsca we wnętrzu: na kanapie, kuchni i pod postacią szafy w kąpielowym pokoju. Będąc odpowiedzialną za twórczą atmosferę w apartamentach, stworzyłam design tego mieszkania w całości odpowiadającym wszystkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj