Meble Gabinetowe SNABB nominowane do Podlaskiej Marki

0
254 wyświetleń

6 marca 2018 roku poznaliśmy nazwy dwudziestu jeden produktów, które uzyskały nominację do Nagrody Podlaska Marka. Decyzją konkursowej Kapituły Meble Gabinetowe SNABB producenta mebli, firmy TOBO zostały zakwalifikowane do finałowej fazy realizacji.
Tegoroczna edycja Podlaskiej Marki jest rekordowa pod względem kandydatur. Uczestniczą w niej 183 produkty, oddające wyjątkowy charakter województwa podlaskiego.
Równocześnie z konkursem Podlaska Marka w dniach od 13 marca do 2 kwietnia 2018 roku na stronie internetowej podlaskamarka.pl trwać będzie głosowanie, które wyłoni laureata Podlaskiej Marki Konsumentów, kandydaturę cieszącą się największym uznaniem internautów. Głosowanie jest darmowe!

- Reklama -

Wyniki trzynastej edycji Podlaskiej Marki poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku

Nominowany do Nagrody Podlaska Marka System SNABB to nowoczesne meble gabinetowe o unikalnym wzornictwie. Powstały w wyniku próby połączenia organicznych form z współczesną, minimalistyczną architekturą. Elementem, który skupia największą uwagę jest biurko z blatem wykonanym ze sklejki o ergonomicznie zaokrąglonym blacie oraz oryginalnym stelażu ze stopką ze stali nierdzewnej. Tło dla jego lekkiej formy tworzą szafy i pomocniki o rytmicznej tektonice, utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Detal ze sklejki pojawia się we wszystkich elementach systemu. Całą kolekcję mebli gabinetowych wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz oryginalne zestawienie materiałów. Meble SNABB to wizytówka ekskluzywnego biura.

System mebli gabinetowych SNABB został zaprojektowany przez Dorotę Ignatowicz.

Meble Gabinetowe SNABB nominowane do Podlaskiej Marki

Meble gabinetowe SNABB zostały finalistą konkursu Dobry Wzór 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i tym samym znalazł się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów 2016 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj