Ach ten granat, wszędzie go pełno. Już Cię przytłacza? A w zestawieniu z bielą przywodzi na myśl styl marynistyczny? Studio projektowe KWKONCEPT ma sposób na kolor navy – zobacz zaprojektowaną sypialnię, w której znajdują się granat, róż i zieleń.
Ciężki granat przełamany różem dodaje lekkości, której oczekujemy w sypialni. Dodatkowo przełamanie kolorystyczne wprowadza nowoczesny wdzięk.

- Reklama -


Powierzchnia oraz duże okna w projektowanej sypialni, pozwoliły na wykorzystanie tytułowego trio. Dobre nasłonecznienie i przestronność wnętrza umożliwiają na wprowadzenie dodatków, które równoważą granat na ścianie i zabudowie.

Odcień granatu pozwala nam się odprężyć i zrelaksować. Potrafi wytłumić i uspokoić emocje, dlatego świetnie wpisuje się do sypialni, która ma być oazą klientów.
Granat i pudrowy róż to zgrana para. Tworzą głębię i przytulną atmosferę. Stylizacja ta nie będzie przesadzona i stworzy przestrzeń idealną do odpoczynku i relaksu.
Centralnym punktem w sypialni jest łóżko. Proste zagłowie, które dodatkowo wzbogacono ciekawie połączonymi miękkimi poduszkami – jest doskonałą bazą do tworzenia stylistyki w pomieszczeniu. Tapicerowane łóżko dodaje przytulności w sypialni w zestawie z zielonymi i różowymi poduszkami. We wnętrzu wprowadzono rośliny doniczkowe. Głównym bonusem z ich strony jest zwiększanie wilgotności powietrza, zwłaszcza w zimie, co poprawia znacząco komfort oddechowy.

Na ścianie za łóżkiem zaprojektowano deski ścienne bielone. Wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze to wynikowa wprowadzenia drewna, faktur oraz koloru. Wybrany zestaw kolorystyczny jest tłem dla kontrastujących dodatków oraz oświetlenia. Kilka punktów światła zapewnia odpowiednie oświetlenie, kiedy chcemy czytać w łóżku, wybieramy ubrania z szafy albo tworzymy notatki przy konsoli.
Gustowne lampy i kinkiety rozsiewają złociste światło. Dają wnętrzu ciepła i przytulności, podkreślając przy okazji wyrafinowaną elegancję i przytulność sypialni.

- Reklama -
ŹRÓDŁOKWKONCEPT Katarzyna Witoń
Poprzedni artykułOdważny projekt z Zielonej Góry
Następny artykułAntalis Interior Design Award- zapisy do konkursu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj