Samo centrum Warszawy, wysokie witryny, przez które widać minimalistyczne wnętrze o ciepłym charakterze i nuta egzotyki w postaci dwumetrowych kaktusów to flagowy butik MUUV projektu Five Cell. Lokal nawiązuje do filozofii tej nowoczesnej marki odzieżowej, która poszukuje inspiracji w podróżach, zachowuje klasyczną kobiecość, jest wierna minimalizmowi i dba o najmniejsze detale.

- Reklama -


Muuv Butik by FiveCell - Polskie WnętrzaMuuv Butik by FiveCell - Polskie Wnętrza

Wakacyjny, lekki klimat współtworzy subtelna struktura z mikrocementu którą pokryto podłogę, ścianę oraz kubiczną ladę.  Stanowi ona stonowane tło do ekspozycji ubrań wiszących na prostych w formie, czarnych  wieszakach z metalu. Kolejnym czarnym akcentem jest logo firmy prezentowane nad główną ekspozycją. Atmosferę budują  imponujące rośliny umieszczone w przestronnej witrynie.  Sukulenty zasadzono w specjalnej, drewnianej obudowie z litego drewna o  nierównym, naturalnym profilu.  To miejsce może posłużyć jednocześnie jako siedzisko.  Druga osłona przy witrynie skrywa ukryty grzejnik i służy do czasowej ekspozycji odzieży. Drewniane elementy w celu uzyskania delikatnej formy zostały  oderwane wizualnie od posadzki. Z ciosanego, litego drewna wykonano również półki ekspozycyjne umieszczone we wnęce.

Muuv Butik by FiveCell - Polskie WnętrzaMuuv Butik by FiveCell - Polskie Wnętrza

W celu dopełnienia odpowiedniego charakteru nad ladą zawisły dwie proste lampy z ręcznie formowanymi szklanymi kloszami. a w jednym z rogów pomieszczenia umieszczono wazon z wysokimi suszonymi, dekoracyjnymi trawami.

Muuv Butik by FiveCell - Polskie Wnętrza

Przymierzalnie ukryto za pokrytymi lustrem do sufitu  drzwiami, zabieg ten pozwolił optycznie podwyższyć przestrzeń głównej sali.  W  pomieszczeniu przymierzalni nawiązano do wcześniej użytych materiałów w postaci lustrzanych tafli, przełamanej bieli i surowego, drewnianego stołka.

Muuv Butik by FiveCell - Polskie WnętrzaMuuv Butik by FiveCell - Polskie WnętrzaMuuv Butik by FiveCell - Polskie WnętrzaMuuv Butik by FiveCell - Polskie WnętrzaMuuv Butik by FiveCell - Polskie Wnętrza

 

Zdjęcia: Pion

- Reklama -
ŹRÓDŁOFive Cell
Poprzedni artykułJak wybrać najlepszą umywalkę do łazienki?
Następny artykułKuchnia gotowa na lockdown

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj