Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

« Wróć do listy wydarzeń

Budma 2019

BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań około 800 producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.

BUDMA – DLA HANDLU

DZIEŃ DYSTRYBUTORA – pierwszy dzień targów dedykowany jest przedstawicielom handlu. Program HOSTED BUYERS pozwala zaplanować i przeprowadzić w komfortowych warunkach spotkania biznesowe z przedstawicielami najważniejszych grup zakupowych sektora budowlanego z kilkudziesięciu krajów z całego świata.

BUDMA – DLA ARCHITEKTA

Udział w FORUM ARCHITEKTURY blisko 5 tysięcy architektów i projektantów. Spotkania z gwiazdą architektury światowego formatu (w poprzednich edycjach udział wzięli m.in.: Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki, Alberto Veiga, Robert Konieczny, Fernando Menis). ArchiStrada: warsztaty i konkursy dla młodych adeptów sztuki architektonicznej, prezentacja produktów i rozwiązań będących inspiracją dla architektów i projektantów, dzięki unikatowemu designowi, ale też funkcjonalności i jakości.

BUDMA – DLA WYKONAWCY

STREFY TESTÓW – dynamiczne i interaktywne strefy podczas targów dają możliwość poznania, własnoręcznego sprawdzenia zalet prezentowanego innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów, a także wygrania cennych nagród w licznych konkursach oraz zawodach. BUDMA – DLA INWESTORA: Wiedza dotycząca wymogów legislacyjnych, prezentacje dobrych praktyk, ekonomia w budownictwie.

Szczegóły

Początek:
12 Lut
Koniec:
15 Lut 2019
Wydarzenie Category:

Miejsce

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań Wielkopolskie Polska + Google Map