Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

« Wróć do listy wydarzeń

Arena Design 2019

ARENA DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie światowego designu.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • projektantów i architektów wnętrz przedstawicieli branży kreatywnej
    miłośników designu
  • osób poszukujących nowych materiałów i rozwiązań technologicznych
  • studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym

Hasło przewodnie ARENY DESIGN 2019 to TransFormacje. TransFormacje są charakterystyczną formą rozwoju w świecie ukształtowanym przez człowieka, a design jest jednym z najtrudniejszych pojęć do wytłumaczenia. Dlaczego? Bo to słowo, którego definicja ulega ciągłym zmianom – jest w ciągłej „transformacji”.

Jednocześnie postęp technologiczny i zmiany społeczne przekładają się na proces wytwarzania i produkcji. To z kolei nie jest bez znaczenia dla pracy projektantów, którzy muszą się dostosować do nowych warunków rynku i technologii dostępnych na rynku, a tym samym zmuszeni są do ciągłego poszukiwania nowych zawodowych dróg.

Podczas ARENY DESIGN przyjrzymy się TransFormacjom w kontekście projektowego ekosystemu, biorąc na warsztat nie tylko materiały, dzięki którym powstaje produkt. Nie uciekniemy też od dyskusji o budowaniu tożsamości marki.

Szczegóły

Początek:
12 Mar
Koniec:
15 Mar 2019
Wydarzenie Category:

Miejsce

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań Wielkopolskie Polska + Google Map