Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ARCHITECT@WORK Warsaw – odwołane

30 marca 2022 / 13:00 - 31 marca 2022 / 20:00

Całkowicie nowe, ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz!

Po wielu udanych edycjach ARCHITECT@WORK w całej Europie ta wyjątkowa koncepcja jest wreszcie gotowa, aby zaistnieć w Polsce, a dokładnie w Warszawie. Długie przygotowania i dokładne badania rynku dowiodły, że Polska jest gotowa i potrzebuje nowego, odkrywczego i ekskluzywnego wydarzenia branżowego dla społeczności architektów i projektantów.

Potwierdzone sukcesami 15 lat organizacji edycji w Europie, ARCHITECT@WORK Warsaw z pewnością zaoferuje polskiej grupie architektów i projektantów unikalną, wysoce efektywną ścieżkę do odkrycia setek starannie i skrupulatnie wyselekcjonowanych innowacji produktowych na rynku.

Czym ARCHITECT@WORK wyróżnia się na tle innych wydarzeń i targów?
Polityka zaproszeń ukierunkowana jest na grono architektów i projektantów i tylko te grupy mogą odwiedzić wydarzenie. Zaproszeni mogą w unikalnej atmosferze nawiązywać nowe kontakty z wystawcami i innymi profesjonalistami z branży.

Innowacyjność to słowo, które jest kluczowe dla każdego architekta i projektanta wnętrz. Jest to również główne kryterium wydarzenia ARCHITECT@WORK. Wystawcy są zobowiązani do zaprezentowania innowacji na swoim stoisku. Każdy produkt prezentowany podczas imprezy jest wpierw oceniany przez jury złożone z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu akceptacji tej grupy referencyjnej może on być oficjalnie prezentowany podczas ARCHITECT@WORK.

To jeżeli chodzi o pryzmat innowacyjności, ale A@W ma do zaoferowania o wiele więcej. Atmosfera. Zapomnij każde tradycyjne wydarzenie, które do tej pory odwiedziłeś, ponieważ ARCHITECT@WORK stwarza niepowtarzalną, dynamiczną, przytulną i salonową atmosferę, jakiej nie można spotkać na żadnym innym wydarzeniu.

Tradycyjne korytarze zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można się zrelaksować, odbyć spotkania w bardziej nieformalny i prywatny sposób, a co najważniejsze, gdzie można skorzystać z darmowego cateringu, który jest zapewniony przez cały czas trwania imprezy zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców. To właśnie tutaj można spotkać się z innymi profesjonalistami i nawiązać nowe kontakty.

Efektywność. Małe narożniki służą do prezentacji nowości w bardzo pomysłowy i estetyczny sposób. Ze względu na wielkość modułów, producenci muszą się skupić i pracować zgodnie z prostą zasadą architektoniczną „mniej znaczy więcej”. Koncepcja ta oznacza również, że każda firma, niezależnie od wielkości, musi prezentować swoje produkty na dokładnie takiej samej powierzchni. Jest to doskonały sposób na skupienie się na innowacjach, które są w zasięgu ręki.

Profesjonalizm. ARCHITEKT@WORK to inspirowanie architektów i projektantów wnętrz, pobudzanie kreatywnych umysłów. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami z branży. Interesujące prelekcje znakomitych architektów, nowości produktowe prezentowane przez wysokiej klasy marki w twórczej atmosferze, to nasza oferta.

Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się, co ciekawego będzie można zobaczyć na wydarzeniu oraz poznać naszych prelegentów.

Seminaria

Środa, 30 marca 2022

Moderator: Roland Stańczyk

14:00 Anna Olga Chmielewska – Jam Kolektyw
15:30 Roland Stańczyk – RS Studio
17:00 Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktorka naczelna magazynu Dobre Wnętrze
Agnieszka Leszczyńska-Mieczkowska – Art IN Architecture
Aleksander Jankowski – Jankowski i Opyrchał

Czwartek, 31 marca 2022

Moderator: Marcin Szczelina

14:00 Robert Konieczny – KWK Promes
15:30 Szymon Wojciechowski – APA Wojciechowski Architekci
17:00 Ewa Kuryłowicz – Kuryłowicz & Associates

Zapraszamy do rejestracji udziału w wydarzeniu 😉 –> [CLICK]

Szczegóły

Start:
30 marca 2022 / 13:00
Koniec:
31 marca 2022 / 20:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.architectatwork.pl/

Organizator

XPO POLSKA
Phone
+48 221 52 21 71

Miejsce

Global Expo Warszawa
Modlińska 6D
Warszawa, 03-216 Poland
+ Google Map
Phone
882 481 471
View Miejsce Website